انواع بند ساعت چرم مدل جدید

1 2

بند ساعت چرم

انتخاب بهترین بند ساعت چرمی

ساعت مچی یکی از لوکس ترین اکسسوری های مورد استفاده می باشد که تاثیری بسیاری در استایل و تیپ شما دارد. از همین رو امروزه شرکت های زیادی در سراسر دنیا در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند. بند ساعت یکی از مهم ترین اجزای ساعت های مچی می باشد، به طوری که استایل و شکل هر ساعت وابسته به بند آن می باشد. از همین رو شرکت های فعال در این زمینه، اقدام به تولید این محصولات در انواع جنس ها و مدل های مختلف از جمله چرم، استیل و … کرده اند.

بند ساعت چرم

انواع بند چرمی ساعت

بند چرمی ساعت ها در کل در  دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی قرار می گیرند. هر کدام از این نوع چرم ها نیز خود در انواع مدل های مختلفی تولید می شوند که در ادامه به طور مختصر به آن ها اشاره میکنیم. بدیهی است که آن دسته از این محصولات که از چرم طبیعی ساخته شده اند، زیباتر، با کیفیت تر و در کل بهتر از بند هایی هستند که با استفاده از چرم مصنوعی تولید شده اند. ولی در حالت کلی تقسیم بندی های ذیل ارتباط چندانی به طبیعی یا مصنوعی بودن چرم ندارد.

۱_ چرم معمولی

بند ساعت چرمی معمولی، اولین و ساده ترین بند مورد استفاده برای ساعت های مچی بود. این بند با سطح صاف و یک دستی که دارد، بسیار مناسب برای استایل های شیک و رسمی می باشد. بهترین مکان برای استفاده از ساعت هایی با این نوع بند، جلسات رسمی و کاری می باشد.

بند ساعت چرم

۲_چرم دوخته شده

در اصل بند دوخته شده، همان بند معمولی است که در اطراف و کناره های آن از دوخت استفاده شده است. هر چند که این دوخت هیچ تاثیری در عمکلرد بند ساعت شما ندارد، ولی طراحی ماهرانه آن موجب شده است تا استایل ساعت را اسپرت کند. از ساعت هایی با بند دوخته شده می توان به همراه شلوار جین استفاده کرد.

۳_ چرم اگزاتیک یا دانه دار

بند چرم اگزاتیک یکی از متداول ترین بند های موجود در بازار می باشد. معمولا این محصولات  با استفاده از چرم طبیعی تولید می شوند و به دلیل ظاهری شیک و لوکسی که دارند، گران تر از سایر بند های موجود می باشند. بند های دانه دار قابل ست کردن با هر نوع تیپ و استایلی می باشند.

بند ساعت چرم

۴_  دو طرفه

بند دو طرفه که به آن بند دوبل نیز گفته می شود، یکی از لوکس ترین بند های چرمی ساعت می باشد. درون این محصولات از بالشتک های ریزی استفاده شده است تا سطح چرم برجسته تر به نظر برسد. این اکسسوری با ظاهر منحصر به فردی که دارند، بسیار مناسب برای استایل های اسپرت می باشند.

۵_ باند

این محصول که منحصر به فرد ترین طراحی را در بین انواع بند های چرمی دارد، برای افرادی که به فلز حساسیت دارند طراحی و تولید شده است. در قسمت تحتانی این اکسسوری ها، از یک لایه اضافی چرم استفاده شده است تا از تماس مستقیم فلز با پوست جلوگیری شود.

بند ساعت چرم

جدول ویژگی های مهم بند ساعت چرم
🎲 تعداد 32 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر