انواع مدل موس پد چرمی دست دوز شیک و جدید

1 2

موس پد چرمی

خرید انواع موس پد چرمی اصل

در دنیای مدرن امروزی، بسیاری از ما ساعت‌های طولانی را پشت میز و در حال کار با لپتاپ یا کامپوتر می‌گذارنیم. یکی از راه‌های ساده برای ایجاد فضای کاری راحت و افزایش بهره وری، استفاده از موس پد چرمی است.

ماوس پد سطحی صاف برای حرکت دادن و کنترل کردن راحت ماوس است و به شما اجازه می‌دهد دامنه حرکتی وسیعی داشته باشید. ماوس پد طبی از دست و ساعد شما در برابر خم شدن و آسیب محافظت می‌کند و می‌توانید زمان بیشتری را بدون خستگی به کار بپردازید.

همچنین استفاده از ماوس پد چرمی یک اندازه و یک رنگ در محیط‌های اداری، به یکدست نشان دادن و مرتب شدن دکوراسیون فضای کار کمک می‌کند. شما می‌توانید انواعی از پدهای موس چرم را در شکل‌ها و رنگ‌های مختلف را در سایت سیلوا چرم سفارش دهید.

مزایای استفاده از ماوس پد چرمی

استفاده آسان: زیر دستی ماوس چرمی، سطحی صاف دارد و ماوس به راحتی روی آن سر می‌خورد و میزان تلاش برای حرکت موس را کاهش می‌دهد.

نظم دهی: زمانی که روی یک میز بدون پد ماوس کار می‌کنید، اشیای روی میز جای مشخصی ندارند و این می‌تواند باعث بهم خوردن تمرکز شود. قرار دادن ماوس پد چرم به نظم دهی روی میز و ایجاد فضای مشخص ماوس کمک می‌کند.

راحتی: ماوس پد طبی چرم و به طو کلی پد چرمی، سطحی نرم و راحت برای استراحت مچ دست و ساعد است. پد ماوس چرم به کاهش فشار دست و مچ دست کمک کرده و برای مدت طولانی‌تری بدون احساس ناراحتی و فشار می‌توانید کار کنید.

دوام: چرم ماده‌ای بادوام و مقاوم است و دیرتر از سایر مواد مانند پارچه و پلاستیک دچار پارگی و ساییدگی می‌شود. موس پد چرمی می‌تواند عمری طولانی داشته باشد و سالهای زیادی برای شما ماندگار بماند.

محافظت از میز: استفاده روزانه از میز ممکن است باعث آسیب و خط و خراش روی آن شود. بدون شک هزینه‌ی تعویض و تعمیر میز بیشتر از تعویض یک پد ماوس است. پد ماوس چرمی مانند لایه‌ای محافظ  از سطح میز در برابر خراش و ساییدگی محافظت می‌کند.

شیک بودن: ماوس پد چرم یک لوازم جانبی شیک و زیبا است که ظاهری حرفه‌ای و با کلاس و به میز کار می‌دهد.

تمیز بودن: پد ماوس چرمی کمتر از پدهای پارچه‌ای و پلاستیکی گرد و غبار را به خود جذب می‌کند و به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز می‌شود. اگر تمیز و مرتب بودن محیط کار برای شما اهمیت دارد، موس پد چرمی گزینه‌ی مناسبی برای شماست.

سفارش انواع موس پد چرم طبیعی در سیلوا چرم

سیلوا چرم یکی از معتبرترین تولید کنندگان محصولات چرمی در ایران است که محصولات خود را با کیفیت بالا و توسط تیم حرفه‌ای عرضه می‌کند. شما می‌توانید انواعی از موس پد چرم طبی و عادی را در سایزها و رنگهای مختلف و با جزئیات دلخواه سفارش دهید.

سفارش شما توسط تیم ما بررسی شده و مطابق با توضیحات، تولید میشود. محصولات چرمی سیلوا چرم قیمت مناسبی نسبت به سایر فروشگاه های چرم دارند و خریدهای سازمانی مشمول تخفیف خواهند شد.

جدول ویژگی های مهم موس پد چرمی
🎲 تعداد 30 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر