انواع مدل ست کیف چرم زنانه دست دوز شیک و جدید

1 2

ست کیف چرم زنانه

ست چرم زنانه و موارد استفاده از آن ها

در حالت کلی ست چرم زنانه به تعدادی از محصولات چرمی مورد استفاده خانم ها از جمله کیف چرم مجلسی، کیف پول چرم زنانه، کیف دستی زنانه و … گفته می شود که در یک مجموعه قرار داده می شوند. سیلوا چرم یکی از برند های مطرح در زمینه عرضه محصولات چرمی در کشور می باشد که به منظور سهولت دسترسی خانم ها به محصولات چرمی مورد نیازشان، آن ها را به صورت ست های چرمی در انواع مدل ها و رنگ بندی های متنوع به بازار عرضه کرده است. لازم به ذکر است که کلیه محصولات موجود در ست های چرمی زنانه این شرکت، با استفاده از بهترین نوع چرم طبیعی و در دو حالت دست دوز و چرخ دوز تولید شده اند.

ست چرم زنانه

ست چرمی زنانه حاوی چه محصولاتی است ؟

همانطور که ذکر شد، ست چرمی زنانه شامل محصولات چرمی مورد نیاز خانم ها می باشد که به صورت دلخواه در دسته های متنوع بسته بندی می شوند. در ادامه به اساسی ترین کالا های موجود در این ست ها، اشاره ای مختصر خواهیم داشت.

۱- کیف مجلسی زنانه

یکی از اساسی ترین محصولاتی که خانم ها برای تکمیل استایل خود به آن نیازمند اند، کیف مجلسی زنانه می باشد. از همین رو اغلب پک های چرمی زنانه، دارای این نوع کیف می باشند. کیف های مجلسی، علاوه بر جلوه خاصی که به استایل شما می دهند، بسیار کاربردی نیز می باشند، به طوری که می توانید بیشتر محصولات روز مره مورد استفاده خود را به وسیله آن ها جا به جا کنید.

۲- کیف دستی چرم

یکی دیگر از محصولاتی که خانم ها در طول روز ملزم به استفاده از آن می باشند، کیف دستی می باشد. معمولا کیف های دستی در سایز های کوچکتری نسبت به کیف های مجلسی تولید می شوند، به همین دلیل حمل و نگهداری آن ها آسان تر است. غالبا از این کیف ها به منظور نگهداری لوازم آرایش، تلفن همراه، برس، کلید و محصولات مشابه استفاده می شود.

۳- کیف پول چرم زنانه

کیف پول وسیله ای بسیار کاربردی می باشد که هر شخص فارغ از جنسیت برای نگهداری اسکناس، کارت های بانکی، مدارک شناسایی و … به آن نیاز دارد. همین امر کیف پول های چرم را به جزء ثابت ست های چرم زنانه تبدیل کرده است.

۴- موارد ویژه

می توان گفت که موارد ذکر شده در بخش های قبلی، اساسی ترین اجزای یک پک چرمی زنانه می باشند. ولی گاها در بعضی از ست ها، از محصولاتی همانند برس و آینه چرم، جا کلیدی چرم و کیف نگهداری جواهرات چرم نیز استفاده می شود.

ویژگی های ست چرمی زنانه

سیلوا چرم با سال های سابقه در زمینه تولید محصولات چرمی زنانه، قادر به تولید ست های چرمی زنانه در انواع مدل های مختلف و رنگ بندی های گوناگون می باشد، به طوری که هر شخص بسته به سلیقه و نیاز خود می تواند ست مورد نظر را سفارش دهد. از طرفی این محصولات با استفاده از بهترین و مرغوب ترین چرم های طبیعی موجود در بازار تولید شده اند و دوام و طول عمر آن ها بسیار بالا می باشد.

جدول ویژگی های مهم ست کیف چرم زنانه
🎲 تعداد 30 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر