انواع مدل کیف پاور بانک چرم دست دوز شیک و جدید

کیف پاور بانک چرم

کاربرد های کیف پاوربانک چرم دست دوز و چرخ دوز

پاور بانک یکی از کالای دیجیتال موجود در بازار است که همانند سایر محصولات دیجیتال، در برابر ضربه، رطوبت، گرد و خاک و … مقاوم نباشد. از همین رو امروزه استفاده از کیف های پاور بانک چرمی بسیار گسترش یافته است. لذا ضروری است که پاوربانک خود را با کیف مخصوص چرمی محافظت کنیم.

کیف پاور بانک چرم

تنوع بالای کیف های چرم پاور بانک

معمولا پاور بانک ها در اندازه ها و ظرفیت های گوناگونی به تولید می رسند. در همین راستا، شرکت های تولید کننده کیف پاور بانک نیز، این محصولات را در اندازه ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید می کنند. تیم سیلوا چرم مطابق اندازه و نیاز پاوربانک های موجود در بازار کیف های چرمی دست دوز و چرخ دوز طراحی و تولید میکند که یکبار برای همیشه می توانید کیف پاوربانک سفارش دهید و از صدمه دیدن آن جلوگیری کنید.

مزایای استفاده از کیف چرمی پاور بانک

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، بیشتر کالاهای دیجیتالی از جمله پاور بانک، در برابر عواملی همانند حرارت، رطوبت، ضربه و … مقاوم نمی باشند، به همین دلیل بهتر است که برای حفاظت از آن ها از وسیله ای استفاده شود که در برابر عوامل ذکر شده، استحکام کافی را داشته باشد. چرم طبیعی به دلیل انعطاف و استحکام بالایی که دارد، بهترین گزینه در این زمینه می باشد. از همین رو استفاده از این کیف ها می تواند تا حد زیادی خطر آسیب به کالا های دیجیتالی را کاهش دهد.

کیف چرم مخصوص پاوربانک علاوه بر زیبایی و رنگی زیبایی که دارد، از صدمه و ضربه های سهوی و افتادن آن تا حدودی جلوگیری کرده و محافظ دائمی آن خواهد بود. همچنین سیوا چرم این توانایی را دارد که کیفهای پاوربانک چرم را برای خانمها، دختران و آقایان در هر سن و سلیقه ای تولید کرده و تقدیم شما کند.

کیف پاور بانک چرم

نکات مهم برای حفاظت و نگهداری از کیف پاور بانک چرم

چرم طبیعی ضمن مقاومت بالایی که دارد، بسیار حساس می باشد. از همین رو توصیه می شود که پس از خرید این کیف ها، به صورت دوره ای آن ها را تمیز کنید. برای تمیز کردن کیف های چرم، نیازی به واکس و یا اسپری ها مخصوص نمی باشد. بلکه فقط با استفاده از یک پارچه مرطوب و صابون مایع، می تواند سطح آن را همانند روز اول تمیز و درخشان کنید.

در ادامه توصیه می شود که تا حد امکان، این محصولات را در مجاورت اجسام نوک تیز همانند چاقو و حتی کلید قرار ندهید، زیرا استحکام این کیف ها پس از سوراخ شدن، به شکل چشمگیری کاهش پیدا می کند.

کیف پاور بانک چرم

سخن پایانی

کیف های پاور بانک با استفاده از انواع مواد مختلف از جمله پلاستیک، چرم مصنوعی، پارچه و … تولید می شوند، ولی توصیه می شود که از نوع چرمی آن ها استفاده کنید. اگر چه قیمت کیف های چرمی بالاتر از سایر این کیف ها می باشد، ولی استفاده از آن ها می تواند خیالاتان را از بابت حفظ سلامت پاور بانکتان راحت کند.

جدول ویژگی های مهم کیف پاور بانک چرم
🎲 تعداد 3 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر