دسته بندی ها

جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
براساس برند
بر اساس رنگ

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۳۰

کیف عینک چرمی چیست ؟

کیف عینک یک اکسسوری خاص و ویژه در صنعت مد می باشد که وظیفه حفاظت از انواع عینک های طبی و آفتابی را در برار عوامل خارجی از جمله ضربه و رطوبت بر عهده دارد. به عبارتی دیگر این وسیله کاربردی از واردن آمدن هرگونه ضربه به عینک که موجب شکستگی آن و یا ایجاد خش بر روی عدسی شود جلوگیری می کند.

توضیح ویدئو: سفارش مشتری عزیزمان از تهران را که این کیف عینک چرم زیبا | مدل SILVA GLASS06 را درخواست کرده بودند را در این ویدئو می توانید مشاهده کنید.

 

انواع مدل های مختلف کیف عینک

توسعه صنعت مد و فشن در سال های اخیر موجب شده است تا امروزه شرکت های تولیدی اقدام به تولید کیف های عینک در انواع مدل های مختلف نمایند. از همین رو امروزه این کیف ها علاوه بر حفاظت از عینک، به بهبود استایل شما نیز کمک می کنند. از انواع کیف های عینک رایج در بازار می توان به کیف عینک چرمی، کیف عینک فوم، کیف عینک پلاستیکی و … اشاره کرد که هر کدام کاربرد های مختص به خود را دارند. ولی باید توجه داشت که کیف های چرمی رایج تر و مناسب تر از سایر گزینه ها می باشند.

کیف های عینک نیز، همانند سایر کیف های موجود در بازار به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم بندی می شوند. شایان ذکر است که این کیف ها فقط در طرح و استایل ظاهری با یکدیگر متفاوت اند.

نکات مهم برای خرید یک کیف عینک چرمی مناسب

1-کیفیت و دوام کیف

امروزه کیف های عینک چرمی، با استفاده از انواع چرم مصنوعی و طبیعی به تولید می رسند. بدیهی است که کیف هایی که با استفاده از چرم طبیعی به تولید می رسند، علاوه بر زیبایی بیشتر، دوام و طول عمر بالاتری نیز دارند. البته باید توجه داشت که قیمت آن ها نیز به مراتب بیشتر از کیف هایی است که با استفاده از چرم مصنوعی به تولید رسیده اند.

2-کاربردی بودن کیف عینک چرمی

درست است که طراحی شیک و زیبا نیز برای کیف های عینک بسیار حائز اهمیت است، ولی باید توجه داشت که وظیفه اصلی آن ها، حفاظت از عینک شما می باشد. به همین دلیل توصیه می شود که هنگام خرید، محصولی را انتخاب کنید که بتواند به خوبی از عینک شما در برابر ضربه حفاظت کند.

3-نگهداری کیف عینک چرمی

چرم طبیعی ماده ای بسیار حساس می باشد که اگر به درستی از آن نگهداری نشود، ممکن است کثیف و یا حتی خراب شود. از همین رو بهتر است که کیف های عینک چرمی، دور از اجسام نوک تیز قرار گیرند. از طرفی برای جلوگیری از کثیف شدن آن، باید به صورت دوره ای با استفاده از پارچه ی مرطوب، اقدام به تمیز کردن آن نمایید.

پشتیبانی آنلاین