انواع ست چرم مردانه از مدل های جدید

ست چرم مردانه

ست چرمی مردانه شامل چه مواردی است؟

ست چرم مردانه عبارت است از تعدادی اکسسوری برای آقایان که در یک مجموعه بسته بندی می شوند. از جمله این اکسسوری ها می توان به کمربند چرم، کیف کتی چرم، کیف پول چرم، جاسوئیچی چرم و جا کارتی چرم اشاره کرد که بسته به نوع نیاز ممکن است همه یا تعدادی از آن ها در یک ست قرار بگیرند. سیلوا چرم یکی از معتبر ترین برند های تولید محصولات چرمی در کشور می باشد که با سال ها سابقه در این زمینه موفق به تولید آن ها با بالاترین کیفیت شده است. شایان ذکر است که می توانید ست های مردانه عرضه شده توسط این شرکت را به دو صورت دست دوز و چرخ دوز تهیه نمایید.

ست چرمی مردانه

بررسی اکسسوری های موجود در ست چرمی مردنه

۱-کیف پول جیبی

بی شک کیف پول یکی از اصلی ترین اکسسوری های موجود در یک پک چرمی مردانه می باشد. در حالت کلی این کالا ها وظیفه نگهداری اسکناس، سکه، کارت های بانکی، کارت ویزیت و … را بر عهده دارند. شایان ذکر است که سیلوا چرم برای ساخت این کیف ها از بهترین و با کیفیت ترین چرم های گاوی موجود استفاده کرده است.

۲-کیف پالتویی

کیف پالتویی نیز یکی دیگر از اکسسوری هایی می باشد که می توانید درون یک ست چرمی مردانه مشاهده کنید. این کیف ها نیز دقیقا کاربرد کیف پول جیبی را دارند، با این تفاوت که اندازه آن ها کمی بزرگتر است. معمولا در یک ست مردانه از کیف پول و کیف پالتویی به طور همزمان استفاده نمی شود.

ست چرمی مردانه

۳-کمربند چرم

کمربند چرم جزء ثابت بیشتر پک های چرمی مردانه می باشد. این کالا در اصل وظیفه ثابت نگهداشتن شلوار را بر عهده دارد، ولی از تاثیر آن در شیک تر شدن استایل آقایان نمی توان غافل شد. لازم به ذکر است سیلوا چرم، اغلب کمربند های موجود در ست های مردانه را به همراه دو عدد سگک مختلف عرضه کرده است، تا بتوانید از آن ها در استایل های مختلف استفاده کنید.

۴-جا کارتی چرم

جا کارتی چرم نیز یکی دیگر از انواع اکسسوری های چرمی است که در بعضی از ست های مردانه از آن استفاده می شود. وظیفه اصلی این محصول نگهداری از کارت های بانکی، مدارک شناسایی، کارت های ویزیت و گاها مقدار کمی اسکناس می باشد.

۵-سایر اکسسوری های موجود در ست چرم مردانه چرم

همانگونه که ذکر شد، اصلی ترین اکسسوری هایی که در یک ست چرمی مردانه قرار می گیرند، عبارت اند از کیف پول، کیف پالتویی و کمربند. ولی شما می توانید بر اساس سلیقه شخصی خودتان، محصولات چرمی دیگری را نیز به آن ها اضافه کنید. از جمله این کالا ها می توانید به جا سوئیچی چرم، جا کلیدی چرم، کیف سیگار چرم و … اشاره کرد.

ست چرمی مردانه

دلایل استفاده از ست چرمی مردانه

در حالت کلی ست کردن محصولات چرمی با یکدیگر کمی دشوار است، ولی با خرید یک پک چرمی، به راحتی می توانید محصولات چرمی آن را با استایل و لباس های خود ست کنید. از طرفی ست های مردانه عرضه شده توسط سیلوا چرم، با استفاده از بهترین چرم گاوی به تولید رسیده اند، به همین دلیل دوام و طول عمر آن ها بسیار بالا می باشد.

 

جدول ویژگی های مهم ست چرم مردانه
🎲 تعداد 16 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر