انواع کیف پاسپورتی چرم مدل جدید

1 2

کیف پاسپورتی چرم

کیف پاسپورتی چرم

در سال های اخیر با افزایش مشغله های روزمره، نیاز به استفاده از کیف های متنوع افزایش یافته است. یکی از کاربردی ترین کیف های تولید شده در قرن اخیر، کیف پاسپورتی چرم می باشد که توانایی نگهداری و ساماندهی مدارک مختلف از جمله پاسپورت، کارت های شناسایی، کارت های ویزیت، کارت های بانکی و … را دارد. امروزه کیف های پاسپورتی در انواع مختلفی از جمله مدل های اسپرت، چرمی، دستی، مجلسی و … تولید و عرضه می شوند تا افراد بسته به نیاز و سلیقه شخصی، آن ها تهیه نمایند. سیلوا چرم یکی از معتبر برند های تولید کیف پاسپورتی در کشور می باشد که قادر به طراحی آن ها در مدل های متعدد می باشد.

کیف پاسپورتی چرم

مزایای استفاده از کیف پاسپورتی چرم

۱-دوام و طول عمر بالا

برای ساخت این کیف ها از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود، ولی جنس چرم آن، محبوب تر و پر طرفدار از بقیه می باشد. مهم ترین دلیل برای این امر، کیفیت و ماندگاری بالا چرم طبیعی می باشد. از طرفی استفاده از یک کیف چرمی، که مقاومت بالایی در برابر عوامل خارجی از جمله حرارت و رطوبت دارد، بهترین گزینه برای نگهداری مدارک شما می باشد.

۲-زیبایی چشم نواز چرم طبیعی

مهم ترین نکته در خرید این محصول، کیفیت آن می باشد، ولی زیبایی ظاهری آن را نیز نمی توان نادیده گرفت. استفاده از چرم طبیعی در ساخت این کیف ها جلوه ای بسیار شیک و لوکس به آن ها می دهد، به طوری که کلیه افراد با هر نوع استایلی می توانند از آن ها استفاده کنند.

کیف پاسپورتی چرم

۳-تنوع کیف پاسپورتی چرم

چرم طبیعی ماده ای با تنوع بسیار بالا می باشد. به همین دلیل محصولات تولید شده از آن را نیز می توان در مدل ها و طرح های مختلفی به تولید رساند. از همین رو می توان کیف های پاسپورتی تولید شده از آن را، در انواع مدل ها، رنگ ها و اندازه های مختلف تهیه کرد.

۴-صرفه جویی در هزینه

در حالت کلی قیمت کیف های پاسپورتی که با استفاده از چرم طبیعی به تولید رسیده اند، بیشتر از سایر مدل های آن می باشد. ولی باید توجه داشت که کیف های چرم ماندگاری و طول عمر بیشتری دارند و در صورت نگهداری صحیح، تا سال ها می توان از آن ها استفاده کرد.

 

کیف پاسپورتی چرم

 

روش های نگهداری از کیف پاسپورتی چرم

در مرحله اول باید توجه داشت که از این کیف ها برای نگهداری اجسام نوک تیز و بزرگ استفاده نشود. زیرا انباشته شدن وسایل در کیف و کش آمدن آن، می تواند موجب پارگی و آسیب شود.

توصیه می شود که برای افزایش طول عمر این کیف ها، به صورت دوره ای، آن ها را تمیز کنید. آسان ترین راه برای تمیز کردن این کیف ها، استفاده از یک پارچه مرطوب و چند قطره صابون مایع می باشد.

 

انواع کیف های چرم پاسپورتی

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، این محصولات در طرح ها و مدل های گوناگونی به تولید می رسند. از رایج ترین کیف های پاسپورتی موجود در بازار می توان به کیف های پاسپورتی کلاسیک، کیف های پاکت نامه ای و کیف های جعبه ای اشاره کرد.  

جدول ویژگی های مهم کیف پاسپورتی چرم
🎲 تعداد 30 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر