انواع کیف تبلت چرم مدل جدید

1 2

کیف تبلت چرم

بهترین کیف تبلت چرم

در سال های اخیر با فراگیر شدن اینترنت و فضای مجازی، تبلت و گوشی تلفن همراه به وسیله ای ضروری برای گذران زندگی تبدیل شده اند. بدون تردید این محصولات جزء دارایی های با ارزش هر شخص می باشند و همین امر حفاظت از آن ها را به امری ضروری تبدیل کرده است. کیف های تبلت چرم، یکی از مناسب ترین گزینه ها برای نگهداری تبلت شما به شمار می آیند و قادر به حفاظت از آن ها در برابر آسیب های بیرونی از جمله ضربه، خراش و … می باشند.  

 

کیف تبلت چرم

 

کاربرد های مختلف این کیف ها

استفاده از کیف های تبلت چرم چند منظوره، علاوه بر آن که از تبلت شما در برابر آسیب دیدگی حفاظت می کنند، نگهداری آن را نیز آسانتر می کنند. علاوه بر آن بیشتر این کیف ها دارای چندین جیب می باشند و همین امر این امکان را برای شما فراهم می کند تا به وسیله آن ها سایر محصولاتتان از جمله اسکناس، سکه و کارت های بانکی را به آسانی حمل کنید.

 

 

کیف تبلت چرم

 

انواع کیف های تبلت چرم

امروزه برند های بسیاری در زمینه تولید تبلت در حال فعالیت می باشند. هر کدام از این برند ها نیز بر اساس شرایط موجود، این محصولات را در مدل های مختلف طراحی و به بازار عرضه می کنند. از همین رو کیف های چرمی تبلت نیز متناسب با نوع تبلت، در انواع طرح های گوناگون به تولید می رسند. علاوه بر این برای هر تبلت نیز انواع مختلفی کیف وجود دارد که در ادامه اشاره ای مختصر به آن ها خواهیم داشت.

دسته اول کیف های چرمی ساده ای می باشند که به وسیله ی دربی که دارند، صفحه نمایش تبلت را نیز پوشش می دهند. از معایب این کیف ها می توان به باز و بسته کردن درب آن پس از هر بار استفاده اشاره کرد. دسته دوم نیز بسیار مشابه به کیف های دسته اول می باشند، با این تفاوت که تمام یا قسمتی از درب آن ها شفاف می باشد، تا کاربر بدون نیاز به باز و یا بسته کردن درب، بتواند اعلانات تبلت خود را ببیند.

اما دسته سوم کیف ها، کمی متفاوت با دو دسته اول می باشند. این کیف ها که اغلب در اندازه های بزرگی به تولید می رسند، حالتی چند منظوره دارند. به عبارتی دیگر علاوه بر حفاظت از تبلت شما، توانایی نگهداری وسایل دیگری همانند کارت بانکی، کارت شناسایی، مدارک و … را نیز دارند.

 

کیف تبلت چرم

 

مزایای استفاده از کیف تبلت چرم

غالبا کیف های چرم تبلت با استفاده از چرم طبیعی به تولید می رسند، به همین دلیل ظاهری بسیار لوکس و شکیل دارند که می توانند زیبایی منحصر به فردی را به تبلت شما ببخشند. از طرفی به دلیل استفاده از چرم طبیعی در ساختار این محصولات، دوام و طول عمر آن ها بسیار بالا می باشد.

از مزایای دیگر استفاده از این کیف ها، می توان با قابل شست و شو بودن آن ها اشاره کرد. به عبارتی دیگر چرم طبیعی تا حدودی در برابر رطوبت مقاوم است، به همین دلیل می توانید به صورت دوره ای کیف تبلت خود را به آسانی و در کمترین زمان ممکن تمیز کنید.

 

جدول ویژگی های مهم کیف تبلت چرم
🎲 تعداد 30 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر