انواع مدل کیف ایرپاد چرم دست دوز شیک و جدید

1 2

کیف ایرپاد چرم

خرید انواع کیف ایرپاد چرم دست دوز

ایرپادها و هندزفری‌ها گجت‌های فناوری هستند که مانند سایر ابزار فناوری به محافظت نیاز دارند. ایرپادها دارای یک کیس شارژر ظریف هستند که در برابر ضربه و افتادن مقاومت کمی دارند. کیف چرمی ایرپاد، در واقع به منظور ایجاد پوششی محافظتی روی کیس ایرپاد استفاده می‌شود.  ایرپاد همیشه و در همه جا همراه شماست و آن را داخل جیب یا کیف دستی قرار می‌دهد.

اصطکات اپرپاد در تماس با کلید یا سایر وسایل داخل کیف یا جیب می‌تواند باعث خط و خش  آسیب کیس و ایرپاد شود. ایرپاد و کیس آن بسیار شکننده و آسیب پذیر هستند؛ به همین دلیل شما به یک کاور ایرپاد چرمی نیاز دارید تا از ایرپاد شما در برابر شکستن، ضربه، خراش و گرد و غبار مواظبت کند.

ویژگی‌های کیف چرمی ایرپاد:

محافظت بیشتر: کیف هندزفری بلوتوثی چرم، از هندزفری و کیس در برابر خط و خش و افتادن تصادفی محافظت می‌کند و ایرپاد شما را در وضعیت مطلوبی نگه می‌دارد. همچنین کیف چرمی هندزفری در برابر رطوبت و آب مقاوم است و از نفوذ آب به درون کیس شارژر جلوگیری می‌کند.

ماندگاری دوام: کیف هندزفری چرمی از ماده‌ای طبیعی و بادوام ساخته شده که در برابر سایش و خرابی مقاوم است و برای چندین سال می‌توانید به صورت مداوم از آن استفاده کنید. با خرید یک کاور ایرپاد چرم، دیگر نیازی نیست به طور مداوم برای خرید کاور هزینه اضافی پرداخت کنید.

شیک و زیبا: کاور چرم ایرپاد یک لوازم جانبی لوکس و منحصربه‌فرد است که ظاهری شیک و باکلاس دارد و خوش سلیقه بودن و حسن انتخاب شما را نشان می‌دهد.

سفارشی بودن: شما می‌توانید انواع  کیف ایرپاد چرمی را در رنگ‌های چرمی مختلف و با جزئیات مورد نظر برای خودتان یا عزیزانتان در سایت سیلوا چرم سفارش دهید. در این صورت شما یک کاور خاص دارید که در جای دیگری پیدا نمی‌شود.

کادوی لوکس: قاب ایرپاد چرم محصولی لوکس و کاربردی است و یکی از بهترین کادوهایی است که می‌توانید در مناسبات‌های مختلف مانند تولد، سالگرد و غیره به عزیزانتان هدیه دهید.

نکات مهمی که در هنگام خرید کیف ایرپاد باید به آن‌ها توجه کنید:

وزن: یکی از نکات مهمی که در انتخاب کیف چرمی ایرپاد باید به آن توجه کنید، وزن آن است. اگر کیف وزن زیادی داشته باشد  ممکن است برای قرار دادن آن در جیب یا کیف دستی‌های کوچک، دچار مشکل شوید.

ضخامت: اگر کاور ایرپاد چرمی بیشت از اندازه نازک باشد، مقاومت پایینی دارد و  به خوبی از کیس و ایرپاد محافظت نمی‌کند.

اصل بودن: ممکن است هنگام خرید کیف ایرپاد، کیف‌های چرم مصنوعی را به اسم چرم طبیعی به شما بفروشند. چرم مصنوعی دوام و ماندگاری کمی دارد و سریع‌تر در معرض سایش و پارگی قرار می‌گیرد. همچنین زیبایی و خاص بودن چرم طبیعی را ندارد. برای خرید کیف ایرپاد چرم اصل، حتما از فروشگاه‌های  معتبر چرم  اقدام به خرید کنید.

پوشش دهی: در هنگام خرید کیف چرمی هنذفری بلوتوثی، دقت کنید  که کیف تا چه حد کیس ایرپاد را می‌پوشاند. یک  کیف مناسب باید قسمت‌های حساس ایرپاد مانند قاب پشتی، قاب جلویی، لبه بالایی، لبه پایینی و دکمه‌ها را بپوشاند.

طراحی مناسب: کیف هنذفری چرمی باید پوشش داخلی نرم و انعطاف پذیری داشته باشد. طراحی ظاهری و رنگ کیف باید مطابق سیلقه شما  باشد و استفاده از آن راحت و بدون دردسر صورت گیرد.

 

جدول ویژگی های مهم کیف ایرپاد چرم
🎲 تعداد 31 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر