انواع مدل کیف ایرپاد چرم دست دوز شیک و جدید

1 2

کیف ایرپاد چرم

کیف چرمی ایرپاد و هدف از استفاده از آن
اخیرا استفاده از ایرپاد ها و هندزفری های بی سیم در بین مردم بسیار رایج شده است. از همین رو لوازم جانبی آن ها نیز به یکی از گزینه های خرید کاربران تبدیل گشته است. کیف یا قاب محفاظ، یکی از اساسی ترین لوازم جانبی ایرپاد ها می باشند که استفاده از آن ها به منظور حفاظت و نگهداری این محصولات امری ضروری می باشد. کیف چرمی ایرپاد یکی از انواع کیف های تولید شده برای این محصولات می باشد که با مقاومت و استحکام بالایی که دارد، می تواند از این محصولات در برار ضربه، خش، رطوبت و … حفاظت کند.

هدف از استفاده از کیف چرمی ایرپاد
کلیه ایرپاد های تولید شده توسط شرکت اپل و سایر شرکت ها، دارای یک کیس شارژ ظریف می باشند که معمولا ایرپاد ها برای شارژ درون آن ها قرار می گیرند. هدف از استفاده از کیف های چرمی ایرپاد، پوشش دادن سطح این کیس شارژ ها می باشد. استفاده از این کیف ها باعث می شود که احتمال صدمه دیدن ایرپاد ها و کیس آن ها بسیار کاهش پیدا کند. شایان ذکر است که این محصولات از کثیف شدن ایرپاد ها نیز تا حد زیادی جلوگیری می کنند.

ویژگی های کیف چرمی ایرپاد

غالبا این کیف ها در برابر رطوبت مقاوم بوده و از نفوذ آب به درون کیس شارژ جلوگیری می کنند.
کیف های چرمی ایرپاد متناسب با ابعاد دستگاه طراحی شده اند و از تکان خوردن کیس درون آن جلوگیری می کنند.
استفاده از این کیف ها حمل و نگهداری ایرپاد ها را بسیار ساده تر می کند.
این کیف ها ظاهری بسیار جذاب و شیک دارند.

نکات مهمی که در هنگام خرید کیف ایرپاد باید به آن ها توجه داشت
۱_ وزن کیف 
وزن کیف، یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید کیف ایرپاد باید به آن توجه داشت. در صورتی که این محصولات سنگین باشند، حمل و نگهداری آن ها دشوار می شود. از طرفی وقتی چرم به کار رفته در آن ها نیز نازک باشد، باعث می شود که کیف مقاومت بالایی نداشته باشد و احتمال آسیب دیدگی به ایرپاد شما افزایش پیدا می کند.
۲_ جنس کیف
معمولا کیف های چرمی ایرپاد با استفاده از چرم طبیعی که مقاومت و دوام خوبی دارد تولید می شوند. ولی متاسفانه برخی از افراد سودجو برای ساخت این کیف ها از چرم مصنوعی استفاده می کنند. به همین دلیل در هنگام خرید این محصولات حتما جنس چرم آن را تست کنید.

۳_ سطح پوشش 
کیف چرمی که از آن برای حفاظت از ایرپادتان استفاده می کنید، باید توانایی پوشش دهی کلیه قسمت های حساس ایرپاد از جمله قاب پشتی، قاب جلویی، لبه بالایی، لبه پایینی و دکمه ها را داشته باشد.
۴_ طراحی مناسب کیف
یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید این کیف ها باید به آن توجه کنید، طراحی مناسب آن ها است. در صورتی که کیف مد نظر شما به خوبی طراحی شده باشد، باید پوشش داخلی آن نرم و انعطاف پذیر باشد و به آسانی به درگاه های خروجی و ورودی آن دسترسی داشته باشید.

 

جدول ویژگی های مهم کیف ایرپاد چرم
🎲 تعداد 31 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر