site-logo 0

انواع جاکارتی چرم مدل جدید

1 2

جاکارتی چرم

جا کارتی چرم موجود در بازار

گسترش تکنولوژی باعث شده است که امروزه استفاده از پول نقد جای خود را به کارت های بانکی و کارت های اعتباری بدهد. به همین دلیل جاکارتی چرمی می تواند این کارت ها را در کنار یک دیگر نگه دارد. در همین راستا شرکت های تولید محصولات چرمی، اقدام به طراحی و تولید جاکارتی های چرم کرده اند.

طراحی منحصر به فرد جاکارت های چرمی موجب شده است تا بتوان از آن ها برای نگهداری کارت های ویزیت، مدارک شناسایی، کارت های بانکی و کارت های تبلیغاتی نیز استفاده کرد.

جاکارتی چرم دست دوز

دلایل استفاده از جا کارتی چرم

جا کارتی های چرم، در ابعاد بسیار مناسبی به تولید می رسند و به راحتی می توان آن ها را در جیب قرار داد. حمل و نگهداری کارت ها بسیار راحت تر از کیف های پول می باشد. از طرفی اغلب جاکارتی ها توانایی نگهداری مقداری اسکناس را نیز دارند که در بسیاری از موارد افراد را از حمل کیف پول بی نیاز می کند. از طرفی شکستن، خراب شدن و گم شدن کارت های بانکی و کارت های شناسایی امری بسیار متداول است که با استفاده از جا کارتی های چرم می توان از آن جلوگیری کرد.

 

توضیحات ویدئو: این جاکارتی توسط تیم تولید سیلوا چرم برای مشتری عزیزمان در آبادان تولید شده است.

 

انواع جاکارتی های مختلف

افزایش تقاضا برای تهیه جا کارتی های چرم در سال های اخیر موجب شده است تا شرکت های زیادی اقدام به طراحی و تولید این محصولات نمایند. به همین دلیل تنوع آن ها بسیار زیاد می باشد. در حالت کلی بیشتر جاکارتی های موجود در بازار، از جنس چرم می باشند. ولی باید توجه داشت که چرم نیز خود انواع مختلفی دارد.

جا کارتی چرم

عمده چرم مورد استفاده برای ساخت جاکارتی های چرم، چرم گاوی می باشد. لازم به ذکر است که علاوه بر موارد ذکر شده، این محصولات  در انواع اندازه های گوناگون نیز به تولید می رسند تا هر فرد بسته به نیاز خود آن ها را خریداری نماید.

ویژگی های جاکارتی چرم

چرم ماده ای بسیار مقاوم است که ضمن استحکام بالایی که دارد، بسیار منعطف می باشد. از همین رو تولید کنندگان با استفاده از این ماده ، با یک تیر دو نشان زده اند. به عبارتی دیگر استفاده از چرم برای ساخت جاکارتی، علاوه بر آن که باعث می شود که کارت ها در برابر آسیب های بیرونی کاملا محفوظ بمانند، دسترسی به آن ها را نیز برای شخص استفاده کننده راحت تر کرده است. از طرفی چرم یک ماده بسیار لوکس و جذاب می باشد که استفاده از آن جلوه خاصی به این محصولات داده است.

جاکارتی چرم دست دوز

توضیحات عکس: جاکارتی تولید شده توسط همکاران سیلوا چرم برای مشتری عزیزمان از خوزستان

حفاظت و نگهداری از جاکارتی های چرم

چرم ماده بسیار حساس می باشد. به طوری که مجاورت آن با اجسام نوک تیز، می تواند باعث خرابی آن شود. از همین رو مهم ترین نکته در حفاظت از این محصولات، جلوگیری از برخورد اجسام نوک تیز با آن ها می باشد. نکته دیگر در نگهداری از جاکارتی ها چرم، تمیز کردن دوره ای آن ها به منظور جلوگیری از کثیف شدنشان می باشد. به این منظور می توانید از یک پارچه مرطوب به همراه صابون مایع استفاده نمایید.

جدول ویژگی های مهم جاکارتی چرم
🎲 تعداد 31 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر