انواع کمربند چرم از مدل های جدید

1 2

کمربند چرم

خرید انواع کمربند چرم

در صنعت مد و فشن بسیاری از طراحان لباس، نگاهی ویژه به کمربندی چرمی شیک دارند. 

کمربند یک عنصر بسیار کوچک در استایل هر شخص می باشد، ولی باید توجه داشت که استفاده از یک کمربند چرم متناسب با استایلتان، می تواند جلوه بسیار زیبایی به تیپ شما ببخشد.

کمربند چرم اصل

نکات مهم برای انتخاب کمربند مناسب

مهم ترین نکته برای انتخاب یک کمربند مناسب، راحتی آن و سلیقه شخصی هر فرد می باشد. ولی این امر باعث نمی شود که از اهمیت عواملی مانند شلوار، کفش، کلاه و … در ست کردن کمربند با آن ها غافل شد. به عنوان مثال، زمانی که کفش اسپرت و شلوار جین به تن دارید، بهتر است از کمربند های طرح دارد استفاده کنید. در صورتی که کمربند های ساده با رنگ مات، برای استایل های رسمی مناسب تر اند.

علاوه بر موارد ذکر شده، اندازه فیزیکی کمربند نیز اهمیت بالایی دارد. از همین رو توصیه می شود که از کمربند های باریک با سگک کوچک، به همراه کت و شلوار و از کمربند های بزرگ به همراه تیپ های اسپرت و نیمه رسمی استفاده کنید.

توضیح ویدئو: کمربند چرمی تولید شده برای مشتری عزیز سیلوا چرم از شهر جویبار استان مازندران

انواع چرم های مورد استفاده برای ساخت کمربند

۱-چرم گاو

چرم گاو، مرسوم ترین چرم مورد استفاده برای ساخت کمربند مردانه می باشد. این نوع چرم استحکام بالایی در برابر پارگی دارد و دوام و طول عمر آن نیز بسیار زیاد می باشد. علی رغم کلیه موارد ذکر شد، قیمت کمر بند تولید شده از چرم گاو نیز مناسب تر از کمر بند های تولید شده توسط سایر چرم ها می باشد.

۲-چرم شتر مرغ

چرم شتر مرغ یکی از نادر ترین چرم های موجود در جهان می باشد که از آن فقط برای ساخت محصولات لوکس استفاده می شود. از طرفی این چرم، تنوع رنگی بالایی دارد و به راحتی می توان کمربند تولید شده از آن را با هر نوع لباسی ست کرد. لازم به ذکر است که قیمت این نوع کمربند بالاتر از کمربند تولید شده به وسیله چرم گاوی است.

۳-چرم سوسمار

چرم سوسمار گرانترین و کمیاب ترین چرم در بین انواع چرم های مختلف می باشد. از همین رو کمربندی که با استفاده از این نوع چرم ساخته می شود، بسیار گرانتر از سایر کمربند ها می باشد. از همین رو افراد عادی به ندرت از آن استفاده می کنند.

کمربند چرم

نکات مهم برای تشخیص کمربند اصل

از لحاظ ظاهری، چرم طبیعی شباهت بسیار زیادی به چرم مصنوعی دارد و همین امر موجب شده است تا بعضی افراد سودجو اقدام به فروش کمربند های تقلبی به جای کمربند های اصلی نمایند. از همین رو در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که می توانند شما را در انتخاب کمربند اصل یاری نمایند.

  • معمولا کمربند هایی که با استفاده از چرم طبیعی به تولید می رسند، دارای لایه های اضافی نمی باشند.
  • چرم اصل مقاومت بسیار بالایی در برابر خراش و پارگی دارد، به همین دلیل به راحتی نمی توان بر روی آن ها خراش ایجاد کرد.
  • کمربند های تقلبی دارای لبه های صاف و صیقلی می باشند در حالی که کمربند های اصل دارای لبه های ناهموار می باشند.
جدول ویژگی های مهم کمربند چرم
🎲 تعداد 33 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر