انواع کیف پول چرم از مدل های جدید

1 2

کیف پول چرم

انواع کیف پول چرم زیبا

امروزه در دنیای نوین، کیف پول چرمی یکی از وسایل اساسی و ضروری به شمار می آید که افراد بسته به شرایط و نیاز خود می توانند آن را در مدل ها و ابعاد مختلف تهیه نمایند. در حالت کلی این محصول وسیله ای برای نگهداری بخشی از دارای های هر فرد می باشد. اسکناس، سکه، کارت های بانکی، کارت شناسایی، کارت ویزیت، قبوض و … از جمله وسایلی می باشند که هر فرد در طول روز به کرات از آن ها استفاده می کند، به همین دلیل انتخاب یک کیف پول مناسب برای ساماندهی و دسترسی آسان به این وسایل، امری ضروری می باشد.

کیف پول چرم

انواع کیف پول رایج در بازار

غالبا برای ساخت این محصولات از چرم استفاده می شود. ولی گاها مشاهده می شود که شرکت های تولیدی برای ساخت این محصولات از مواد پلاستیکی و پارچه ای نیز استفاده می کنند. هر کدام از موارد ذکر شده دارای مزایا و معایبی می باشند ولی در حالت کلی، استفاده از کیف های پول چرمی به دلیل دوام و طول عمر بالایی که دارند رایج تر است. از طرفی استفاده از آن ها جذابیت منحصر به فردی را برای استایل هر شخص به ارمغان می آورد.

مزایای استفاده از کیف های پول چرمی

۱-زیبایی و جذابیت

کیف هایی که با استفاده از چرم اصل به تولید می رسند، بسیار شیک و لوکس می باشند و استفاده از آن ها موجب جذابیت استایل شما می گردد. این در حالی است که کیف های پارچه ای این ویژگی را نداشته و برای تمامی تیپ ها مناسب نمی باشند.

۲-دوام و ماندگاری بالا

چرم طبیعی، محصولی مقاوم و با دوام می باشد. به همین دلیل کیف های تولید شده توسط آن نیز طول عمر بالایی دارند. به طوری که خریداران می توانند سال های متوالی از آن ها استفاده کنند.

۳-تنوع بالا

به دلیل تنوع بالای چرم، می توان محصولات چرمی را در انواع مدل ها و رنگ های گوناگون به تولید رساند. از همین رو طیف وسیعی از کیف پول های چرم برای سلایق مختلف در بازار موجود می باشند که افراد بر اساس نیاز و استایل خود می توانند آن ها را خریداری نمایند.

۴-صرفه اقتصادی

کیف پول یکی از محصولاتی است که در طول روز به کرات از آن استفاده می شود به همین دلیل احتمال خرابی آن بسیار بالا می باشد. به همین دلیل خرید یک محصول با دوام و مقاوم، شما را از خرید مجدد بی نیاز می کند.

کیف پول چرم

تفاوت کیف پول مردانه و زنانه

کیف پول نیز همانند بسیاری دیگر از محصولات موجود در بازار، در دو نوع زنانه و مردانه تولید می شود. بدیهی است که این محصولات دارای تفاوت هایی نیز می باشند که از بارز ترین آن ها می توان به تفاوت  در اندازه اشاره کرد. اغلب کیف های پول مردانه به صورتی طراحی می شوند که بتوان آن ها را در جیب قرار داد و با خود حمل کرد، در حالی که کیف های پول زنانه، اندازه بزرگتری داشته و حمل آن ها کمی مشکل تر است.

از طرفی کیف پول های چرم زنانه بر اساس مد و در رنگ ها و مدل های مختلفی به تولید می رسند، در حالی که کیف های پول مردانه تنوع رنگ و مدل کمتری دارند.

جدول ویژگی های مهم کیف پول چرم
🎲 تعداد 30 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر