انواع کیف دوشی چرم از مدل های جدید

1 2

کیف دوشی چرم

کیف دوشی چرم

کیف دوشی چرم، یکی از پرکاربرد ترین کیف های موجود در بازار می باشد که هم برای آقایان و هم برای خانم ها کاربرد دارد. دلیل محبوبیت فراوان این نوع کیف ها، اندازه مناسب و حمل راحت بدون نیاز به دست می باشد. این کیف ها بر اساس نوع کاربرد در انواع مدل های مختلفی طراحی می شوند، از همین رو همه افراد با هر سن و جنسیتی می توانند از آن ها استفاده کنند.

کیف دوشی چرم

کابرد های مختلف کیف دوشی چرم

مهم ترین کاربرد کیف های دوشی نیز، همانند سایر کیف ها، نگهداری و جا به جایی وسایل می باشد. طراحی منحصر به فرد کیف های دوشی چرم موجب شده است تا بتوان با استفاده از آن ها به راحتی وسایلی همانند کتاب، جزوه، لپ تاپ، محصولات آرایشی و … را حمل کرد. امروزه شرکت های تولید کیف چرمی، این محصولات را هم به صورت کژوال و هم به صورت مدرن و رسمی به تولید می رسانند، به همین دلیل از آن ها می توان در محیط کار، دانشگاه، مدرسه و حتی در سطح شهر نیز استفاده کرد.

کیف دوشی چرم

انواع کیف های دوشی

به طور کلی کیف های دوشی از لحاظ جنس و ظاهر دسته بندی می شوند. از لحاظ جنس، این کیف ها در انواع مختلفی همانند چرمی، پارچه ای، پلاستیکی و … تولید می شوند. کیف های چرمی، به دلیل دوام و استحکام بالایی که دارند مناسب تر از سایر گزینه ها می باشند، به همین دلیل استفاده از آن ها روز به روز در حال افزایش است.

تقسیم بندی دیگر این محصولات، از لحاظ شکل ظاهری می باشد. معمولا کیف های دوشی به شکل مستطیل، مربع، دایره و ذوذنقه ای به تولید می رسند. مدل ذوذنقه ای این کیف ها نسبت به سایر مدل ها جا دار تر می باشد به همین دلیل توصیه می شود که اگر در طول روز ملزم به حمل مقدار زیادی وسایل می باشید، از آن ها استفاده کنید.

ست کردن کیف دوشی چرمی با لباس

همانطور که ذکر شد، کیف های دوشی چرم، در انواع مدل ها و رنگ های مختلف به تولید می رسند، به همین دلیل توصیه می شود که در هنگام خرید این کیف ها، محصولی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با استایل شما دارد. شایان ذکر است که کیف های دوشی با رنگ تیره، به راحتی با کلیه استایل ها ست می شوند، به همین دلیل است بهتر است که از کیف هایی با رنگ های قهوه ای، مشکی و سرمه ای استفاده کنید.

کیف دوشی چرم

نکات قابل توجه در هنگام خرید کیف دوشی چرم

اولین و مهم ترین نکته هنگام خرید این محصولات، جا دار بودن آن ها می باشد. زیرا اساسی ترین هدف از خرید این کیف ها، جا به جایی و حمل وسایل مورد نیاز می باشد. از دیگر نکات مهم که هنگام تهیه کیف های دوشی باید به آن توجه داشت، کیفیت و دوام آن ها می باشد. از همین رو مناسب ترین گزینه در هنگام خرید، کیف دوشی چرمی است. دلیل این امر استحکام و مقاومت بالای چرم در برابر عوامل بیرونی می باشد.

جدول ویژگی های مهم کیف دوشی چرم
🎲 تعداد 29 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر