انواع ساک مسافرتی چرم دستی از مدل های جدید

1 2

ساک مسافرتی چرم دستی

انواع ساک دستی مسافرتی چرمی

ساک دستی چرمی برای حمل وسایل شخصی در مسافرت های طولانی و نزدیک بسیار کار را آسان می کند. شما می توانید وسایل مورد نیاز خود را به آسانی در آن جا دهید و در جیب های اطراف آن نیز وسایل کوچک که در طی مسیر نیاز دارد را قرار دهید.

ساک مسافرتی چرم

کاربردهای ساک مسافرتی چرمی

برای مسافرت های داخل کشور و یا خارج از کشور نیاز است که علاوه بر چمدان، ساک دستی را داشته باشد. اگر با اتوبوس به مقصد می روید و یا با هواپیما، داشتن ساک دستی چرمی در حمل وسایل بسیار می تواند مفید باشد.

ساک های دستی چرم علاوه بر زیبایی، حمل آن نیز راحت است که می توان آن را روی دوش خود و یا با دست حمل کرد و حتی می توان ۲ نفری آن را حمل کنید.

این ساک های چرمی می تواند در جعبه خودروهای سواری به راحتی قرار داده شوند و انعطاف بیشتر و بهتری به نسبت چمدان ها دارند. در کنار داشتن چمدان، حمل ساک چرمی می تواند حمل وسایل شخصی را تسهیل کند.

توضیح ویدئو: ساک چرمی سفارش داده شده توسط مشتری عزیزمان از تهران که توسط تیم تولید سیلوا چرم مطابق نیاز و سلیقه مشتری تولید شده است.

مزایای خرید ساک چرمی از سیلواچرم

هر شخصی نیاز به اندازه و ظرفیت خاصی برای حمل وسایل در ساک دارد. علاوه بر این سلیقه خانم ها و آقایان و دختران خوش سلیقه متفاوت است. بنابراین سیلوا چرم این امکان را برای شما فراهم کرده است که از بین تنوع بسیار زیاد ساک چرمی در سایت، می توانید رنگ ساک و نوع دوخت را نیز انتخاب کنید.

همچنین می توانید علاوه بر موارد ذکر شده سایز دلخواه را نیز درخواست دهید تا مطابق نیاز و سلیقه شما تیم تولید سیلواچرم برای شما طراحی و تولید و ارسال کنند و سفر رضایت بخشی را داشته باشد.

نحوه سفارش ساک دستی چرم در سیلوا چرم

برای خرید ساک چرمی در همین صفحه لیست محصولات را می توانید مشاهده کنید. هر کدام از تنوع را پسند کردید می توانید رنگ و نوع دوخت را نیز انتخاب کنید. اگر می خواهید تغییراتی در سایز و رنگ دارید محصول را بصورت دست دوز انتخاب نموده و پایین آن کادر توضیحات دلخواه اضافه می شود که توضیحات خود را بنویسید تا مطابق نیاز شما اقدام کنیم.

تیم سیلوا چرم رضایت شما را در نظر می گیرد و هدف ما این است که محصولات چرمی با قیمت مناسب و کیفیت بالا تقدیم شما کنیم. مطمن باشید که بعد از خرید هر محصول در سایت سیلواچرم مجددا برای خردید دیگر محصولات چرمی ما سفارشات دیگری را ثبت خواهید نمود. پس با خیال راحت خرید خود را نهایی کنید.

جدول ویژگی های مهم ساک مسافرتی چرم دستی
🎲 تعداد 33 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر