انواع کیف کمری چرم از مدل های جدید

1 2

کیف کمری چرم

کیف کمری چرم و ویژگی های آن

کیف کمری چرم یکی از انواع کیف های موجود در بازار می باشد که غالبا در اندازه های کوچک طراحی و تولید می شود. در حالت کلی از این کیف ها به منظور حمل و نگهداری وسایل کوچک اما ضروری همانند سویچ، کلید، کیف پول، اسکناس، مدارک و … استفاده می شود. اگر چه طراحی کیف های کمری همواره در حال تکامل و بهبودی می باشد، اما اکثرا آن ها دارای یک بند نسبتا بلند می باشند که به وسیله آن می توان کیف را در جلو و یا طرفین کمر آویزان کرد.

 

 

کیف کمری چرم

 

مزایای استفاده از کیف های کمری چرم

  • از بزرگترین مزایای کیف های کمری چرم نسبت به سایر کیف ها، می توان به ترند بودن آن ها اشاره کرد. به طوری که این کیف ها مردانه و زنانه ندارند و هر کس با هر مدل لباسی ( به جز تیپ رسمی ) می تواند از آن ها استفاده کند.
  • این کیف ها بسیار سبک بوده و حمل آن ها در طول روز موجب خستگی فرد نمی شود.
  • معمولا کیف های کمری در سایز های کوچک به تولید می رسند به همین دلیل برای پیاده روی، دوچرخه سواری، خرید و … بسیار مناسب می باشند.
  • قیمت این کیف ها در مقایسه با سایر کیف ها پایین تر می باشد.
  • هنگام استفاده از این محصولات، دست ها کاملا آزاد می باشند.

تقسیم بندی کیف های کمری بر اساس جنس

کیف های کمری نیز همانند سایر کیف های موجود در بازار در طرح ها و مدل های مختلفی موجود می باشند. از انواع کیف های کمری موجود در بازار می توان به کیف های کمری چرم، کیف های کمری پارچه ای و کیف های کمری برزنتی اشاره کرد. در ادامه به بررسی هر کدام از کیف های ذکر شده خواهیم پرداخت.

 

 

کیف کمری چرم

 

۱_ کیف کمری چرمی

کیف کمری چرمی، رایج ترین و پر طرفدار ترین کیف کمری موجود در بازار می باشد. دلیل محبوبیت بالای این مدل کیف ها، مقاومت بالای آن ها در برابر پارگی، حرارت و رطوبت می باشد. شایان ذکر است که چرم طبیعی استفاده شده در ساختار این کیف ها جلوه زیبایی نیز به آن ها می دهد، به طوری که کلیه افراد با هر تیپ و سلیقه ای می توانند از آن ها استفاده کنند.

۲_کیف کمری پارچه ای

پارچه یکی دیگر از موادی است که برای ساخت کیف های کمری مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا کیف های پارچه ای برخلاف کیف های کمری چرم دوام وطول عمر بالایی ندارند، ولی تنوع رنگ آن ها بسیار بیشتر از چرم می باشد.

۳_ کیف کمری برزنتی

کیف کمری برزنتی نیز یکی دیگر از انواع کیف های کمری تولید شده می باشد که در مقایسه با کیف های پارچه ای دوام و طول عمر بالاتری دارد. ولی باید خاطر نشان کرد که استحکام و دوام کیف های چرمی از این نوع کیف ها نیز بیشتر می باشد.

 

 

کیف کمری چرم

 

نکات طلایی در هنگام خرید کیف کمری چرم

متاسفانه در سال های اخیر افراد سودجو اقدام به تولید کیف های کمری چرم با استفاده از چرم مصنوعی کرده اند. به همین دلیل از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید این کیف ها باید به آن توجه شود، کیفیت چرم استفاده شده برای ساخت آن ها می باشد.

جادار بودن نیز یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب یک کیف کمری مناسب می باشد. اگر چه به طور معمول کیف های کمری برای حمل اشیاء کوچک مورد استفاده قرار می گیرند، ولی بهتر است کیفی را انتخاب کنید که دارای زیپ و جیب های فراوان باشد.

جدول ویژگی های مهم کیف کمری چرم
🎲 تعداد 30 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر