جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
براساس برند
بر اساس رنگ

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۴۰

کیف موبایل چرم و اهمیت استفاده از آن

متاسفانه در سال های اخیر قیمت گوشی های موبایل و لوازم جانبی آن ها بسیار افزایش یافته است، به همین دلیل استفاده از قاب و یا کیف موبایل به منظور محافظت از گوشی در برابر آسیب دیدگی بسیار واجب است. کیف موبایل چرمی یکی از بهترین محصولاتی است که برای حفاظت از گوشی خود می توانید تهیه نمایید. شایان ذکر است که امروزه این کیف ها برای انواع گوشی های موبایل طراحی و تولید می شوند.

 

کیف موبایل چرمی

 

برتری کیف موبایل چرم نسبت به قاب

یکی از بزرگترین مزایای کیف موبایل نسبت به قاب های گوشی این است که این کیف ها تمام قسمت های گوشی از جمله بدنه و صفحه را پوشش می دهند. به عبارتی دیگر در صورت استفاده از قاب، احتمال شکستن و یا ترک خوردن صفحه نمایش گوشی وجود دارد، ولی کیف های موبایل مجهز به یک صفحه اضافه تر می باشند که بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد و احتمال ضربه دیدن صفحه نمایش را به حداقل میزان ممکن می رساند.

از دیگر مزایای کیف های چرمی می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت و حرارت اشاره کرد. زیرا اغلب این کیف ها با استفاده از چرم طبیعی که ماده ای مقاوم در برابر رطوبت و حرارت است به تولید می رسند.

 

کیف موبایل چرمی

 

انواع کیف های چرمی موبایل

کیف های موبایل از لحاظ شکل به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند. دسته اول، کیف های موبایل معمولی می باشند که یک صفحه اضافی نسبت به قاب دارند که بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد. باید توجه داشت که در هنگامی که گوشی شما مجهز به این نوع کیف موبایل باشد، در هنگام استفاده باید درب آن را که مجهز به یک آهنربا می باشد باز کنید.

کیف های دسته دوم نیز تقریبا مشابه با کیف های دسته اول می باشند، با این تفاوت که قسمتی از درب چرمی این کیف ها به صورت شفاف طراحی شده است تا بدون نیاز به باز و بسته کردن آن، بتوانید اعلانات گوشی خود را مشاهده نمایید. آخرین مدل از کیف های موبایل چرمی طراحی شده، کمی متفاوت با سایر کیف ها می باشند. معمولا این محصولات ظاهری مشابه با کیف پول دارند و گوشی به طور کامل درون آن ها قرار می گیرند. شایان ذکر است که این مدل از کیف ها اندازه و وزن بیشتری نیز نسبت به کیف های دسته اول و دسته دوم دارند.

 

کیف موبایل چرمی

 

نکات قابل توجه در هنگام خرید کیف موبایل چرمی

در حالت کلی کیف موبایل برتری های زیادی نسبت به قاب دارد و می توان گفت که بهتر از آن است. ولی دو نکته اساسی وجود دارند که در هنگام خرید این محصولات باید به آن ها توجه کنید. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

1_ آهنربای کیف بسیار قوی نباشد

همانطور که ذکر شد، بیشتر کیف های موبایل چرمی دارای یک آهنربا برای باز و بسته کردن درب کیف می باشند. در صورتی که این آهنربا مدت زمان زیادی در مجاورت گوشی شما باشد، می توانند اختلالاتی را در بعضی از قسمت های آن همانند GPS به وجود آورد. به همین دلیل توصیه می شود که از کیفی استفاده کنید که آهنربای ضعیف دارد.

2_ عدم ایجاد اختلال برای فلش و دوربین

هر چند که بیشتر کیف های موبایل چرمی به صورت استاندارد و به اندازه گوشی طراحی می شوند، ولی گاهی اوقات ممکن است که ضخامت صفحه پشتی آن موجب جلوگیری از عملکرد کامل دوربین و فلش شود. به همین دلیل بهتر است که هنگام خرید این کیف ها، یک بار عملکرد دوربین و فلش خود را چک کنید.

 

پشتیبانی آنلاین