انواع کیف موبایل چرم از مدل های جدید

1 2

کیف موبایل چرم

کیف موبایل چرم و اهمیت استفاده از آن

قیمت گوشی های موبایل و لوازم جانبی آن ها بسیار افزایش یافته است، به همین دلیل استفاده از قاب و یا کیف چرم موبایل به منظور محافظت از گوشی در برابر آسیب دیدگی بسیار واجب است. کیف موبایل چرمی یکی از بهترین محصولاتی است که برای حفاظت از گوشی خود می توانید تهیه نمایید. شایان ذکر است که امروزه این کیف ها برای انواع گوشی های موبایل طراحی و تولید می شوند.

کیف موبایل چرمی

برتری کیف موبایل چرم نسبت به قاب

یکی از بزرگترین مزایای کیف چرم مخصوص موبایل نسبت به قاب های گوشی این است که این کیف ها تمام قسمت های گوشی از جمله بدنه و صفحه را پوشش می دهند. به عبارتی دیگر در صورت استفاده از قاب، احتمال شکستن و یا ترک خوردن صفحه نمایش گوشی وجود دارد، ولی کیف های موبایل مجهز به یک صفحه اضافه تر می باشند که بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد و احتمال ضربه دیدن صفحه نمایش را به حداقل میزان ممکن می رساند.

از دیگر مزایای کیف های چرمی موبایلی می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت و حرارت اشاره کرد. زیرا اغلب این کیف ها با استفاده از چرم طبیعی که ماده ای مقاوم در برابر رطوبت و حرارت است به تولید می رسند.

 

کیف چرم مخصوص موبایل با آپشن های بیشتر و کاربر پسندتر

 

انواع کیف های چرمی موبایل

کیف های موبایل چرمی از لحاظ شکل به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند.

۱- دسته اول، کیف های موبایل معمولی می باشند که یک صفحه اضافی نسبت به قاب دارند که بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد. باید توجه داشت که در هنگامی که گوشی شما مجهز به این نوع کیف موبایل باشد، در هنگام استفاده باید درب آن را که مجهز به یک آهنربا می باشد باز کنید.

۲- دسته دوم نیز تقریبا مشابه با کیف های دسته اول می باشند، با این تفاوت که قسمتی از درب چرمی این کیف ها به صورت شفاف طراحی شده است تا بدون نیاز به باز و بسته کردن آن، بتوانید اعلانات گوشی خود را مشاهده نمایید.

۳- دسته سوم مدل از کیف های موبایل چرمی طراحی شده، کمی متفاوت با سایر کیف ها می باشند. معمولا این محصولات ظاهری مشابه با کیف پول دارند و گوشی به طور کامل درون آن ها قرار می گیرند.

شایان ذکر است که این مدل از کیف ها اندازه و وزن بیشتری نیز نسبت به کیف های دسته اول و دسته دوم دارند.

 

کیف موبایل چرمی بسیار زیبا که به کمر وصل می شود

 

نکات قابل توجه در هنگام خرید کیف موبایل چرمی

در حالت کلی کیف موبایل برتری های زیادی نسبت به قاب دارد و می توان گفت که بهتر از آن است. ولی دو نکته اساسی وجود دارند که در هنگام خرید این محصولات باید به آن ها توجه کنید. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

 

۱_ آهنربای کیف بسیار قوی نباشد

همانطور که ذکر شد، بیشتر کیف های موبایل چرمی دارای یک آهنربا برای باز و بسته کردن درب کیف می باشند. در صورتی که این آهنربا مدت زمان زیادی در مجاورت گوشی شما باشد، می توانند اختلالاتی را در بعضی از قسمت های آن همانند GPS به وجود آورد. به همین دلیل توصیه می شود که از کیفی استفاده کنید که آهنربای ضعیف دارد.

 

۲_ عدم ایجاد اختلال برای فلش و دوربین

هر چند که بیشتر کیف های موبایل چرمی به صورت استاندارد و به اندازه گوشی طراحی می شوند، ولی گاهی اوقات ممکن است که ضخامت صفحه پشتی آن موجب جلوگیری از عملکرد کامل دوربین و فلش شود. به همین دلیل بهتر است که هنگام خرید این کیف ها، یک بار عملکرد دوربین و فلش خود را چک کنید.

جدول ویژگی های مهم کیف موبایل چرم
🎲 تعداد 38 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر