انواع کیف لپ تاپ چرم از مدل های جدید

1 2

کیف لپ تاپ چرم

انواع کیف چرم لپ تاپ زنانه و مردانه

استفاده از کیف چرم مخصوص لپ تاپ، یکی از بهترین راهکار ها برای نگهداری و حفاظت از لپ تاپ شما در برابر ضربه، خش، ساییدگی و … می باشد. با توجه به افزایش قیمت لپ تاپ، نیاز به داشتن کیف مقاوم و خوب در برابر ضربه و محافظت از آن ضروری است. کیف چرمی لپ تاپ در صورتی که درست انتخاب شود و اندازه آن مناسب لپ تاپ باشد بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود.

تولید کیف چرم دست دوز مخصوص لپ تاپ توسط سیلوا چرم

ویدئوی مربوط به کیف چرم تولید شده مخصوص لپ تاپ که توسط تیم سیلوا چرم تولید شده است. این کیف چرم در مدت زمان ۳ روز بر اساس اندازه و طرح و رنگ مشتری سفارش داده شده بود.

انواع کیف های چرمی لپ تاپ دست دوز موجود در بازار

امروزه کیف های لپ تاپ در انواع طرح ها، جنس ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند تا هر شخص بسته به نیاز و سلیقه خود آن ها را خریداری نماید. ولی بعضی اوقات، تنوع بالای این کیف ها، موجب سردرگمی خریداران می شود. در ادامه نگاهی کلی به انواع کیف لپ تاپ موجود در بازار خواهیم انداخت.

۱- طبقه بندی کیف چرم مخصوص لپ تاپ چرخ دوز از لحاظ جنس

غالبا این کیف ها، در دو جنس چرم و برزنتی تولید می شوند که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. به طور مثال کیف های چرمی علاوه بر آن که بسیار شیک و لوکس هستند، دوام و طول عمر بالاتری نیز دارند، ولی باید توجه داشت که تنوع کیف های برزنتی بیشتر از کیف های چرمی است.

۲- دسته بندی کیف دستی لپ تاپ زنانه و مردانه

از لحاظ ساختاری نیز این محصولات در انواع کیف دستی، کوله پشتی و کاور لپ تاپ تولید می شوند. اگر چه کاور لپ تاپ بیشتر به همراه کوله پشتی و کیف دستی مورد استفاده قرار می گیرد، ولی می توان آن را نیز به عنوان یک کیف ساده به شمار آورد. البته باید توجه داشت که کاربرد اصلی کاور، حفاظت از لپ تاپ در برابر رطوبت و گرد خاک می باشد.

کیف دستی و کوله پشتی، رایج ترین کیف های محافظ لپ تاپ می باشند که هر کدام در اندازه های مختلفی ساخته می شوند. شایان ذکر است که غالبا کوله پشتی ها از جنس برزنت و کیف های دستی لپ تاپ، چرمی می باشند.

کیف لپ تاپ چرم

نکات قابل توجه به هنگام خرید کیف های چرمی لپ تاپ

۱- کیفیت چرم مورد استفاده

همانطور که ذکر شد، چرم یکی از رایج ترین موادی است که در ساخت کیف های لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد. ولی باید توجه داشت که کیف لپ تاپی که خریداری می کنید، با استفاده از چرم مرغوب به تولید رسیده باشد. چرم جیر و چرم طبیعی بهترین گزینه برای خرید کیف لپ تاپ چرم می باشند.

۲- ضربه گیر کیف لپ تاپ چرم

اساسی ترین نکته در مورد کلیه کیف های لپ تاپ، وجود یا عدم وجود ضربه گیر در آن ها می باشد. وجود ضربه گیر درون لایه درونی کیف لپ تاپ شما، می تواند صدمات وارده را به میزان چشمگیری کاهش دهد، به همین دلیل توصیه می شود که کیفی را خریداری نمایید که دارای ضربه گیر باشد.

۳- دسته های کیف لپ تاپ چرمی

دسته های کیف لپ تاپ، یکی از حساس ترین اجزای این محصولات می باشند. در صورتی که دوخت این دسته ها ضعیف باشد و یا برای ساخت آن ها از مواد با کیفیت استفاده نشده باشد، احتمال پارگی و کنده شدن دسته وجود دارد.

کیف لپ تاپ چرم

جدول ویژگی های مهم کیف لپ تاپ چرم
🎲 تعداد 39 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر