انواع کیف دستی چرم از مدل های جدید

1 2

کیف دستی چرم

کیف دستی چرم و کاربرد های آن

کیف دستی یکی از انواع کیف های تولید شده در سال های اخیر می باشد که غالبا برای استفاده خانم ها طراحی شده است. این کیف ها علاوه بر حفظ ظاهر، به منظور نگهداری و حمل وسایلی همانند لوازم آرایش، کیف پول، تلفن همراه، برس، کلید و … مورد استفاده قرار می گیرند. شایان ذکر است که کیف های دستی چرم معمولا در انواع اندازه های بزرگ، کوچک و متوسط تولید و به بازار عرضه می شوند.

امروز شرکت های تولیدی کیف های دستی را با استفاده از مواد اولیه مختلف همانند چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پلاستیک و پارچه به تولید می رسانند. مدل چرم این کیف ها، ضمن ظاهر بهتری که نسب به سایر مدل ها دارد، از دوام و طول عمر بیشتری نیز برخوردار می باشد، به همین دلیل استفاده از آن رواج بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد.

کیف دستی چرم

ویژگی های کیف دستی چرم مناسب

۱-جادار بودن کیف

در حالت کلی، هدف از تهیه کیف های دستی، حمل و نگهداری وسایل ضروری روزانه می باشد. به همین دلیل این کیف ها باید توانایی نگهداری وسایلی همانند پول نقد، سکه، کارت های بانکی، محصولات آرایشی و بهداشتی و … را داشته باشند. به عبارتی دیگر حمل کیف های کوچک و سبک ممکن است راحت تر باشد، اما هنگامی که در طول روز ملزم به حمل وسایل زیادی می باشید، این کیف های برای شما مناسب نمی باشند.

۲-کاربردی بودن کیف دستی 

از دیگر نکات مهم برای خرید کیف دستی چرم، می توان به کاربردی بودن آن اشاره کرد. مناسب ترین کیف برای استفاده، کیفی است که در هر مکان و هر زمان کاربرد داشته باشد. به این ترتیب نیازی نیست که در هر محیط از یک کیف مخصوص استفاده نمایید.

۳-کیفیت و دوام بالای کیف

همانطور که اشاره شد، معمولا کیف های دستی در انواع جنس های مختلف به تولید می رسند. ولی باید توجه داشت که همه آن ها از کیفیت و دوام لازم برخوردار نمی باشند. از همین رو اگر به دنبال یک کیف دستی با دوام هستید تا بتوانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید، بهترین گزینه برای شما، کیف دستی چرمی می باشد.

کیف دستی چرم

انواع کیف دستی های چرم

۱-کیف توته

مهم ترین مشخصه کیف توته، دسته های بلند و ابعاد بزرگ آن می باشد. از همین رو غالبا از آن ها برای حمل تعداد زیادی وسایل و یا در هنگام خرید استفاده می شود. در حالت کلی این کیف ها به صورت مستطیلی طراحی می شوند که ممکن است گاها عرض آن ها بزرگتر از طولشان باشد.

۲-کیف کراس بادی

کراس بادی یکی از متدوال ترین کیف های دستی دخترانه است، که بدون دسته و دارای بندی بلند می باشد. این کیف ها حالتی اسپرت داشته و به دلیل آزادی دست ها، استفاده از آن ها بسیار راحت است. معمولا نوع چرمی این کیف ها به دو صورت مربعی و دایره ای به تولید می رسند.

کیف دستی چرم

۳-کیف کلاچ

از دیگر های کیف های دستی موجود در بازار، می توان به کیف کلاچ اشاره کرد که بدون بند و دسته بوده و معمولا خانم ها برای حفظ استایل آن را با دست نگه می دارند.

۴-کیف دستی چرم مسنجر

برخلاف سایر کیف های دستی چرم، کیف مسنجر هم برای آقایان و هم برای خانم ها کاربرد دارد. این کیف ها که در انواع اندازه های مختلف به تولید می رسند، برای سازماندهی بهتر و حمل تعداد زیادی وسایل مورد استفاده قرار می گیرند.

 

جدول ویژگی های مهم کیف دستی چرم
🎲 تعداد 32 مدل
🚩 طرح اروپایی
🐮 جنس چرم گاوی اصل
📐 اندازه قابل تنظیم
🎨 رنگ تا 8 نوع رنگ
نمایش بیشتر