SiteLogo

انواع کیف چرمی بر اساس کاربرد آن!

0 272
بهترین کیف چرم بر اساس کاربرد آن

امروزه کیف یکی از اساسی ترین و پر کاربرد ترین محصولات مورد نیاز در جامعه می باشد که استفاده از آن برای کارمندان، مدیران، دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و … برای حمل وسایل مختلف از جمله اسناد و مدارک، لپ تاپ، گوشی، تب لت، کتاب و … امری اجتناب ناپذیر است. علاوه بر موارد ذکر شده، انتخاب یک کیف مناسب، تاثیر بسیاری بر تیپ و استایل شما دارد، به همین دلیل برای خرید کیف مورد نیاز خود باید به مواردی همچون نوع چرم کیف، دوام و طول عمر آن، رنگ، یراق آلات، سایز کیف و … توجه داشت.

 

 

انواع کیف های چرم موجود در بازار

امروزه شرکت های تولیدی، کیف ها را در انواع طرح ها و مدل های گوناگون و برای استفاده های مختلف به تولید می رسانند. از پرکاربرد ترین کیف های چرم تولید شده در سال های اخیر می توان به کیف پول ، کیف اداری ، کیف پاسپورتی ، کیف دستی، کیف دوشی ، کیف زنانه و … اشاره کرد. از همین رو در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که می توانند برای شما یک راهنمای خرید چرم باشند.

 

1-کیف پول چرم

گروه صنعتی سیلوا چرم، با سال ها سابقه در زمینه تولید محصولات چرمی، اقدام به تولید کیف پول چرمی در بیش از 30 مدل متنوع کرده است. از همین رو خریداران می توانند بر اساس نیاز و سلیقه خود اقدام به تهیه این محصولات نمایند. شایان ذکر است که این شرکت برای ساخت این محصولات از چرم کاملا طبیعی استفاده کرده است.

 

 

 

2-کیف چرم اداری 

کیف چرم اداری، پر کاربرد ترین نوع کیف می باشد که تحت عناوینی همانند کیف دستی، کیف لپ تاپ، کیف دانشجویی، کیف کارمندی و کیف سامسونت شناخته می شود. این نوع کیف های به دلیل ابعاد نسبتا بزرگی که دارند، برای نگهداری وسایل مورد نیاز روز مره بسیار مناسب می باشند.

 

 

3-کیف چرم مجلسی زنانه

کیف چرمی بخشی جدا نشدنی از استایل خانم های جذاب و با سلیقه می باشد. از همین رو تهیه آن برای کلیه خانم های شیک پوش امری ضروری می باشد. شایان ذکر است که شرکت سیلوا چرم با عرضه ده ها نوع کیف چرمی مجلسی زنانه، زمینه را برای خرید آسان و راحت هم وطنان عزیزمان فراهم کرده است.

 

 

4-کیف دوشی

کیف چرم دوشی یکی دیگر از انواع کیف های موجود در بازار می باشد که به دلیل حمل راحت، بسیار مناسب برای استفاده های دانش آموزان و دانشجویان می باشد. شایان ذکر است که سیلوا چرم این محصولات را در انواع ابعاد و اندازه های مختلف به بازار عرضه کرده است تا اقشار مختلف جامعه بتوانند به راحتی از آن ها استفاده کنند.

 

 

5-کیف پاسپورتی

بدون شک اسناد و مدارکی همانند پاسپورت، شناسنامه و … از مهم ترین دارایی های هر فرد می باشند. به همین دلیل حفاظت و نگهداری از آن ها امری ضروری می باشد. در همین راستا استفاده از کیف پاسپورتی چرم، می تواند مطمئن ترین راه برای حفاظت از مدارک می باشد.

برای مشاهده تمامی کیف های چرمی موجود در سیلوا چرم می توانید اینجا کلیک کنید.