SiteLogo

چرم برند هرمس چیست؟ کیفیت باور نکردنی

0 595
چرم هرمس کیفیت باور نکردنی

هرمس یکی معتبر ترین و برجسته ترین برند های تولید اکسسوری های لوکس در جهان می باشد که در زمینه تولید لوازم آرایشی بهداشتی، جواهرات، ادکل و از همه مهمتر، محصولات چرمی در حال فعالیت می باشد. شایان ذکر است که حدود 30 درصد فروش این شرکت از کالا های چرمی می باشد. از همین رو در این مقاله به بررسی کاربرد انواع محصولات چرمی تولید شده توسط این شرکت خواهیم پرداخت.

 

تاریخچه برند هرمس

برند هرمس، فعالیت خود را در سال 1837 میلادی و با تولید لوازم جانبی سوار کاری شروع کرد. ولی به مرور زمان، این شرکت فعالیت خود را گسترش داد و در سال 1900 به طور رسمی وارد صنعت مد شد. از تولیدات این شرکت در آن دوره می توان به کیف های دستی چرم، کیف های زنانه چرم و لباس های چرمی مخصوص افراد ثروت مند اشاره کرد. شایان ذکر است که هرمس همواره یک برند خانوادگی بوده است و ریاست این شرکت در طول تاریخ به دست هیچ فردی غیر از افراد خانواده هرمس نیوفتاده است.

 

چرم هرمس

 

آغاز تولید کیف های چرمی هرمس

همانطور که ذکر شد، هرمس در ابتدا یک برند تولید لوازم سوارکاری بود، ولی در سال 1922 امیل موریس رییس وقت شرکت هرمس، به دلیل آن که همسرش نتوانسته بود کیف چرم دلخواه خود را پیدا کند، خط تولید کیف های چرمی را راه اندازی و اولین مجموعه کیف های چرمی هرمس را طراحی و تولید کرد. لازم به ذکر است که امروزه کیف های این شرکت از انواع چرم های مختلف موجود در بازار به تولید می رسند.

 

کیفیت باور نکردنی محصولات برند هرمس

کلیه محصولات شرکت هرمس، به صورت دست ساز تولید می شوند. از همین رو تمامی اجناس تولید شده توسط این شرکت، دارای کیفیت خارق العاده ای می باشند. از طرفی، هرمس برای ساخت محصولات چرمی اش از بهترین و با کیفیت ترین چرم خام موجود در جهان استفاده می کند، به همین دلیل محصولات چرمی این شرکت، ضمن دوام و طول عمر بالایی که دارند، بسیار شیک و لوکس نیز می باشند.

 

چرم هرمس

 

مشهور ترین محصولات چرمی برند هرمس

1_ کیف های کلی فلت هرمس ( The Kelly Flat)

2_ کیف های مینی کلی هرمس (The Mini Kelly)

3_ ساعت های مدل Heure H هرمس

4_کیف های لیندی هرمس ( The Lindy )

5_ کیف های بیرکین ( Birkin Bag)

 

کیف چرم هرمس