SiteLogo

این 12 مدل کمربند چرمی شیک 2023 با هر نوع شلواری و پیراهنی ست میشن!

0 375
بهترین کمربند چرمی بی نهایت زیبا

اگرچه اصلی ترین کاربرد کمربند ثابت و فیکس نگه داشتن شلوار می باشد، اما امروزه این وسیله به یکی از اساسی ترین اکسسوری ها در استایل آقایان و خانم ها تبدیل شده است. با اینکه کمربند یکی از کوچکترین عناصر در استایل هر شخص می باشد ولی امروزه استفاده از یک کمربند چرمی لوکس می تواند تاثیر به سزایی در ظاهر شما داشته باشد. به همین دلیل در ادامه این مقاله که می تواند یک راهنمای خرید چرم برای شما باشد، به بررسی چگونگی خرید مناسب ترین نوع کمربند پرداخته می شود. 

 

کفش و کمربند چرم

 

انواع کمربند برای مکان ها و استایل های مختلف

مهم ترین نکته برای خرید این محصولات، سلیقه شخصی هر فرد می باشد ولی باید توجه داشت که عواملی همچون شلوار، کفش، کلاه و … نیز در انتخاب کمربند مناسب از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. به طور مثال برای محیط های کاری بهتر است که از کمربند های ساده و بدون طرح استفاده شود. در صورتی که برای محیط های رسمی توصیه می شود از کمربند هایی با رنگ های مات استفاده کنید.

علاوه بر نوع کمربند، اندازه آن نیز یکی از عامل هایی است که باید به آن توجه شود. مثلا کمربند های باریک با سگک های کوچک برای کت و شلوار بسیار مناسب می باشند در صورتی که کمربند های بزرگ برای کت و شلوار مناسب نیستند و معمولا بهتر است از آن ها به همراه تیپ نیمه رسمی استفاده شود.

 

12 مدل کمربند چرم اصل

مشاهده همه مدل کمربندها (کلیک کنید)

 

راه های تشخیص کمربند چرم اصل از فوم

به دلیل شباهت بالای چرم مصنوعی به چرم طبیعی، ممکن است هر فرد هنگام خرید دچار اشتباه شود. از همین رو توجه به نکات ذیل هنگام خرید کمربند، می تواند شما را در خرید یک کالای مرغوب یاری کند.

  • اغلب کمربند هایی که برای ساخت آن ها از چرم طبیعی استفاده شده است، تک لایه هستند و مواد اضافی بر روی آن ها وجود ندارد.
  • کمربند های چرم طبیعی بسیار مقاوم می باشند و با ناخن نمی توان آن ها را خراش داد.
  • معمولا لبه ی کمربند چرم کمی زبر و ناهموار است.