SiteLogo

کاربرد های چرم اکلیلی در تولید محصولات چرمی شیک

0 321
چرم اکلیلی

محصولات چرمی به دو صورت طبیعی و مصنوعی ساخته و روانه بازار می شوند. چرم صنعتی که به آن چرم مصنوعی نیز گفته می شود، در کارخانه جات و مشابه با چرم طبیعی تولید می شود. تولید کنندگان چرم صنعتی، محصولات چرمی را در انواع مدل های مختلف به تولید می رسانند. از انواع چرم های مختلف موجود در بازار می توان به چرم اکلیلی اشاره کرد.

 

چرم اکلیلی چیست؟

در حالت کلی ساختار چرم اکلیلی مشابه با سایر چرم های مصنوعی بوده و همانند آن ها از آستر و رویه های جدا شده ساخته شده است.این محصول که به آن ها چرم لمه نیز گفته می شود، براق و درخشان بوده و از همین رو مورد پسند بسیاری از طراحان مد و فشن در سراسر جهان قرار گرفته است. شایان ذکر است که این چرم ها مقاومت و دوام بسیار بالایی نیز دارند.

 

نمونه ای از چرم اکلیلی

 

رنگ بندی چرم مصنوعی اکلیلی

یکی از بزرگترین امتیاز های چرم مصنوعی، طیف های متنوع رنگی آن می باشد. از همین رو این محصولات در انواع رنگ بندی های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل علاقه مندان این محصولات می توانند بر اساس سلیقه خود آن ها را تهیه نمایند.

در حالت کلی این نوع چرم در 30 نوع رنگ متفاوت تولید می شود که از جمله پر طرفدار ترین آن ها می توان به رنگ های آبی، قرمز، مشکی، زرشکی و نقره ای اشاره کرد.

 

نمونه ای از چرم اکلیلی

 

مهم ترین کاربرد های چرم اکلیلی

1- تولید کیف چرمی

امروزه کیف یکی از پر استفاده ترین محصولات مورد استفاده بشر می باشد که در انواع کیف پول، کیف زنانه، کیف دوشی، کیف آرایشی و … در بازار وجود دارند. بسیاری از تولید کنندگان کیف در سراسر جهان، از چرم اکلیلی برای ساخت این محصولات استفاده می کنند.

 

2- تولید کفش چرمی

کفش نیز یکی دیگر از محصولات پر کاربرد مورد استفاده بشر می باشد که عمدتا از چرم به تولید می رسد. چرم اکلیلی یکی از انواع مختلف چرم هایی است که می توان از آن برای تولید انواع کفش های زنانه و بچگانه استفاده کرد.

 

3- تولید تابلو ها و قاب های زینتی چرمی

یکی از بارز ترین موارد استفاده از چرم اکلیلی، در قاب ها و تابلو های زینتی می باشد. امروزه بسیاری از تولید کنندگان قاب در جهان، از چرم اکلیلی برای زینت دهی آن استفاده می کنند.

 

چرم اکریلی

 

4- تولید عروسک چرمی

این نوع چرم به دلیل رنگ بندی متنوع و ظاهر جذابی که دارد، بسیار مناسب برای تولید عروسک های دخترانه می باشد. شما می توانید این نوع چرم را در ساختار بسیاری از عروسک ها مشاهده نمایید.

 

5- محصولات زینتی چرمی

همانطور که به آن اشاره شد، چرم لمه در انواع رنگ های مختلف و با ظاهری منحصر به فرد تولید می شود. از همین این محصول برای تولید انواع محصولات زینتی پر کاربرد از جمله تم های تولد، گل های فانتزی، انواع شنیون و تاج عروس، رو میزی و … مورد استفاده قرار می گیرد.