SiteLogo

با جدیدترین کیف لپ تاپ خارجی شیک [چرم دست دوز] آشنا شوید

0 378
کیف لپ تاپ خارجی شیک از جنس چرم

صنعت چرم هر روز پیشرفته تر و جدیدتر می شود و محصولات چرمی بهتر و شیک تری به بازار عرضه می شوند. کیف های چرمی برای حمل لپ تاپ در خارج از کشور طراحی های شیکتر و بروزتری دارند که در سیلواچرم تولید می شوند.

استفاده از کیف چرم مخصوص لپ تاپ، یکی از بهترین راهکار ها برای نگهداری و حفاظت از لپ تاپ شما در برابر ضربه، خش، ساییدگی و … می باشد. با توجه به افزایش قیمت لپ تاپ، نیاز به داشتن کیف مقاوم و خوب در برابر ضربه و محافظت از آن ضروری است. کیف چرمی لپ تاپ در صورتی که درست انتخاب شود و اندازه آن مناسب لپ تاپ باشد بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود.

 

معرفی 3 کیف لپ تاپ چرم خارجی و جدید

 

1- کیف لپتاپ چرم | مدل SILVA Laptop Bag39

کیف لپتاپ چرم مدل SILVA Laptop Bag39 تهیه شده از مرغوب ترین نوع چرم هورس در رنگ های زیبا و جذاب قهوه ای تیره و مشکی موجود میباشد.
این کیف زیبا و جادار لپتاپ علاوه بر جای قرار گیری لپتاپ با دارا بودن جای مخصوص تبلت و گوشی موبایل و مدارک یکی از بهترین گزینه ها به عنوان کیف لپتاپ میباشد. این کیف بسیار جادار و بزرگ است از طراحی بسیار شیک و زیبایی برخوردار است. جای اضافی برای لوازم و مدارک شما دارد.
این کیف زیبا به صورت دوشی مورد استفاده قرار میگیرد. بند دوشی آن نیز از چرم گاوی تهیه میشود و بسیار محکم است. این کیف لپتاپ بسیار سبک است و استفاده از آن راحت است.
همین ویژگی آن را به یکی از کاربردی ترین محصولات چرم سیلوا تبدیل کرده است.

 

 

2- کیف لپتاپ چرم | مدل SILVA Laptop Bag19

کیف لپتاپ چرم مدل SILVA Laptop Bag19 تهیه شده از مرغوب ترین نوع چرم گاوی در دو رنگ زیبا و جذاب قهوه ای تیره و قهوه ای موجود میباشد.
این کیف بسیار جا دار است دارای قسمت مخصوص لپتاپ, جای مخصوص گوشی موبایل, تبلت, جای خودکار و جای اضافی برای قرار گرفتن وسایل و لوازم شما  است.

 

3- کیف لپتاپ چرم | مدل SILVA Laptop Bag05

کیف لپتاپ چرم مدل SILVA Laptop Bag05 تهیه شده از مرغوب ترین نوع چرم گاوی در تک رنگ زیبا و جذاب قهوه ای موجود میباشد.
این کیف علاوه بر جای قرارگیری لپتاپ , با دارا بودن جای مخصوص گوشی موبایل, جا خودکاری و فضای اضافی برای قرارگیری لوازم و وسایل مورد نیاز شما یک انتخاب عالی برای محافظت از لپتاپ شما بشمار میرود
این کیف یک محصول منحصر به فرد است که دارای دو محفظه دو قلو در دو طرف کیف است و بسیار بزرگ و جادار است. هم به صورت دستی و هم به صورت دوشی قابل  استفاده است.

 

 

 

برای مشاهده کیف های لپ تاپ ها، روی عکس ها کلیک کنید.

همچنین می توانید برای مشاهده تمامی کیف های لپ تاپ موجود در فروشگاه روی لینک ذیل کلیک کنید.

مشاهده تمامی کیف های لپ تاپ

 

 

 

لپ تاپ بگ سیلوا چرم

 

 

آدرس و تماس:

آدرس دفتر فروش: ارومیه، خیابان مدرس، ساختمان مدرس، واحد۱۷
۰۴۴۳۳۴۵۹۵۴۵

آدرس دفتر پشتیبانی: ارومیه، خیابان مدرس، ساختمان مدرس، واحد۱۱
۰۴۴۳۳۴۷۵۳۷۹

 

آدرس کارخانه: ارومیه، شهرک صنعتی فاز۲
۰۴۴۳۲۲۲۴۰۸۳